ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6903686
*
nr 690 3686
Spegel
höjd: 126
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 april 2011
kl 17:46:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/4 21:28:26
1
200 kr
3/4 09:49:27
2
150 kr
3/4 09:50:04
2
250 kr
3/4 21:20:25
3
300 kr
4/4 11:28:30
3
400 kr
4/4 13:31:54
4
350 kr
4/4 13:41:01
4
450 kr
4/4 14:29:42
3
500 kr
4/4 14:59:07
2
Vinnande bud
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:45
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27
*
Spegel
nr 690 3686
Spegel
höjd: 126
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 550 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 4 april 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/4 21:28:26 | 1 | 200 kr |
3/4 09:49:27 | 2 | 150 kr |
3/4 09:50:04 | 2 | 250 kr |
3/4 21:20:25 | 3 | 300 kr |
4/4 11:28:30 | 3 | 400 kr |
4/4 13:31:54 | 4 | 350 kr |
4/4 13:41:01 | 4 | 450 kr |
4/4 14:29:42 | 3 | 500 kr |
4/4 14:59:07 | 2 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:45 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58 -
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27